Зацврстувачки парфемен лосион за тело 192

290 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Womеn

Зацврстувачки парфемен лосион за тело 192

Со концентрат на јогурт и колаген.

Парфимиран лосион за тело кој ја затегнува кожата и долготрајно го парфимира телото со мирисот на вашиот омилен парфем.

Комбинацијата на морски концентрат од колаген и јогурт ја храни кожата, ги хидрира сувите области и ја подобрува нејзината еластичност и младешки изглед.

250мл

9 преостанато