Ултрахидратантно масло за тело и масажа Soft Rose 250ml

390 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Ултрахидратантно масло за тело и масажа 250ml

Soft Rose

 

Го обвива телото со невидлив филм кој ја заштитува кожата од сушење.

Масло од бадем и витамин Е ги лекуваат сувите зони и помагаат за долготрајна хидратација на кожата.

Кожата е повторно мека, свиленкаста на допир и со извонреден мирис на Роза.

 

250ml

8 преостанато