Ултра хидратантно масло за тело и масажа Rose Touch 200ml

390 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Rose Touch

Ултра хидратантно масло за тело и масажа 200ml

Го обвива телото со невидлив филм кој ја заштитува кожата од сушење.

Маслото од бадем и витамин E ги залечува сувите зони и помага при нивната долготрајна хидратација.

Кожата е повторно мека, свиленкаста на допир, со извонреден мирис на роза.

200ml

9 преостанато