Шеќерен ексфолијант за тело Sea waves 240gr

387 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

SEA WAVES

Шеќерен ексфолиант за тело

Дарува со свежиот мирис на море, збогатен со екстракт од кафени морски алги – извор на минерали, микроелементи и витамини.

Комбинацијата од природни растителни масла и шеќерни кристали ja прават кожата чиста, мазна и свилесто мека.

240 г

БЕЗ ПАРАБЕНИ

9 преостанато