Шеќерен ексфолијант за тело Pink Grapefruit 240g

387 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Pink Grapefruit

Шеќерен ексфолијант за тело 240g

Пилинг за бања Pink Grapefruit е концентрат од природни шеќерни кристали, природни растителни масла и нежна пена со мирис на розов грејпфрут.

Неговата густа и волшебна арома дава свежина и неодоливо уживање за сетилата. Фино ги отстранува мртвите клетки, го ослободува телото од токсини и го стимулира дишењето на кожата.

250ml

9 преостанато