Шампон и туш-гел Musk & Orange 250ml

207 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон и туш-гел Musk & Orange

Шампон туш-гел со  сензуален мирис на мошус, комбиниран со нежни цитрусни акценти и цимет.

Збогатен со маслиново масло за подобрување на структурата на кожата и косата.

Деликатно ја хидратира и омекнува, ја оживува виталноста и сјајот на косата, го олеснува чешлањето.

УПОТРЕБА: Се применува врз мокра коса и тело со лесни масирања, а потоа се плакне темелно со  вода.

250 мл

9 преостанато