Шампон и туш-гел Cotton Blossom & Honey 250ml

207 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон и туш-гел Cotton Blossom & Honey

Збогатен со маслиново масло за подобрување на структурата на кожата и косата.

Деликатно хидрира и омекнува, ја враќа виталноста и сјајот на косата, го олеснува чешлањето.

Со медено-сладка арома на расцветани пролетни цвеќиња, создавајќи чувство на хармонија и радост.

Погоден за секојдневна употреба.

Употреба: Нанесете на влажна коса и тело со лесни движења на масажа, а потоа исплакнете темелно со вода.

250 мл

9 преостанато