Шампон и гел за туширање Sea waves 250ml

180 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

SEA WAVES

Шампон и гел за туширање

Нега за косата и телото со екстракт од кафени морски алги, богати на минерали, микроелементи и витамини.
Ги хидрира и измазнува кожата и косата, ве дарува со свеж мирис на море.

250 мл
БЕЗ ПАРАБЕНИ

9 преостанато