Шампон и гел за туширање Magnolia & Rose Petals 250мл

207 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон и гел за туширање Magnolia & Rose Petals

Шампон туш-гел со нежен мирис на  магнолија и ливчиња од роза, која влијае благотворно на сетилата, создавајќи чувство на свежина и чистота.
Збогатен со масло од маслинки за подобрување на структурата на кожата и косата. Деликатно ја хидратира и омекнува, ја оживува виталноста и сјајот на косата.

Погоден за секојдневна употреба.

 

УПОТРЕБА: Се применува врз мокри коса и тело со лесни масирања, а потоа се плакне темелно со  вода.

 

250 мл

9 преостанато