Шампон и гел за туширање Lemon Cream & Milk 250ml

207 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон и гел за туширање Lemon Cream & Milk 250ml

Збогатено со маслиново масло за подобрување на структурата на кожата и косата.

Деликатно хидрира и омекнува, ја враќа виталноста и сјајот на косата, го олеснува чешлањето.

Со совршен освежителен мирис на цитрус, деликатно комбиниран со овошни и млечни акценти што ќе ги обожава вашата кожа.

Погоден за секојдневна употреба.

Употреба: Нанесете на влажна коса и тело со лесни движења на масажа, а потоа исплакнете темелно со вода.

250 мл

9 преостанато