Шампон и гел за туширање Goji Berry

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон – гел за туширање со мека пена со изглед на крем, погоден за секојдневна грижа.

Екстракт од хималајско гоџи бери ја регенерира и заштитува кожата и косата, го подобрува клеточниот метаболизам и го забрзува растежот на нови клетки. Како резултат кожата  и косата се повторно меки и еластични.

250 ml

9 преостанато