Шампон и гел за туширање Eucalyptus & Rosemary 250ml

207 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон и гел за туширање Eucalyptus & Rosemary 75ml

Збогатено со маслиново масло за подобрување на структурата на кожата и косата.

Деликатно хидрира и омекнува, ја враќа виталноста и сјајот на косата, го олеснува чешлањето.

Со заживувачка билно-хербална арома на еукалиптус и рузмарин за релаксација и расположение.

Погоден за секојдневна употреба.

Употреба: Нанесете на влажна коса и тело со лесни движења на масажа, а потоа исплакнете темелно со вода.

250 мл

9 преостанато