Шампон и гел за туширање Cedarwood & Spices

207 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Шампон и туш-гел Cedarwood & Spices

Шампон и туш-гел сo топла дрвена арома на кедар, свежи цитруси и зачини за љубители на егзотични вкусови комбинации.

Збогатен со масло од маслинки за подобрување на структурата на кожата и косата. Деликатно ја хидратира и омекнува, ја оживува виталноста и сјајот на косата.

Погоден за секојдневна употреба.

 

УПОТРЕБА: Се применува врз мокри коса и тело со лесни масирања, а потоа се плакне темелно со  вода.

 

250 мл

9 преостанато