Серум за лице за лице Гарденија и роза

527 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Лесен гел-концентрат, погоден за активно третирање на застарената кожа. Високата содржина на матични клетки од гарденија и розова вода ја регенерираат овенатата и опуштена кожа на лицето, ја потпомагаат синтезата на колаген и ги успоруваат процесите на стареење.

50 ml

9 преостанато