Серум за лице Hyaluronic acid 50ml

427 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Hyaluronic acid

Серум за лице

Лесна гел текстура со висока содржина на хијалуронска киселина и екстракт од алое вера. Комбинацијата на двете активни состојки помага да се одржи водниот баланс и спречува формирање на фини линии и брчки. Серумот лесно се апсорбира од кожата, оставајќи ја удобна, еластична и мека.
Употреба: Нанесете со нежни движења и тапкање на лицето по неговото чистење и сушење, пред да ставите дневен или ноќен крем. Може да се користи и одделно.

50 ml

9 преостанато