Ролон Против Акни Чајно Дрво 10мл

195 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Чајно дрво

Ролон против акни и воспаленија со екстракт од чајно дрво 10мл

Со масло од чајно дрво и конкрет од роза, го смирува црвенилото и ги потиснува воспаленијата.

Етеричното масло од чајно дрво е многу ефикасен природен лек при масна и проблематична кожа, ја заздравува и ја матира масната кожа,  го  контролира замастувањето.

Конкретот од роза -дејствува антисептично, помага во заздравувањето на рани, лузни, акни.

10ml

9 преостанато