Крем за тело Sea waves 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

SEA WAVES

Крем за тело

Нега за тело со екстракт од кафени морски алги, богати со минерали, микроелементи и витамини.

Ја хидрира и измазнува кожата, гo смирува црвенилото по кожата, го обновува  нејзиниот младешки изглед.

250 мл
БЕЗ ПАРАБЕНИ

9 преостанато