Релаксирачки крем за нозе Provence Lavender 75ml

104 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Provence Lavender

РЕЛАКСИРАЧКИ КРЕМ ЗА НОЗЕ

Омекнувачки и релаксирачки крем за  нозе, погоден за натежнати и уморни нозе.

Комбинацијата од природно масло од лаванда и концентрат од кисело млеко смирува, хидрира и регенерира.

Алантоинот ја омекнува кожата на нозете и ги намалува воспаленијата.

75 ml

9 преостанато