Релаксирачки гел за нозе Provence Lavender 75ml

104 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Provence Lavender

РЕЛАКСИРАЧКИ ГЕЛ ЗА НОЗЕ

Освежувачки и релаксирачки гел за нозе, погоден за натежнати и уморни нозе. Комбинацијата од природно масло од лаванда и концентрат од кисело млеко смирува, хидрира и регенерира. Алантоинот ја омекнува кожата на нозете и ги намалува воспаленијата.

75 ml

9 преостанато