REFAN Улјен парфем 10мл W350 инспириран од Good Girl – Carolina Herrera

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН УЛЈЕН ПАФЕМ 10МЛ W350

Инспириран од Good Girl – Carolina Herrera

 

Волшебен цветен мирис на јасмин самбак и тубероза, обвиен со тонка, какао и топол мошус.
Ориентален, цветен
Врвот: црна рибизла, бели цветови
Срце: јасмин самбак, тубероза
Основа: тонка, какао, мошус

Употреба: Нанесете со нежно лизгање на ролерот на кожата и оставете пријатен мирис на вашиот омилен парфем.

ИЗБЕГНУВАЈТЕ КОНТАКТ СО ОЧИ!
ДРЖИ СЕ ПОДАЛЕКУ ОД ДЕЦА!

10 ml