REFAN Улјен парфем 10мл W335 инспириран од Olimpea – Paco Rabanne

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН УЛЈЕН ПАФЕМ 10МЛ W335

Инспириран од Olimpea – Paco Rabanne

 

Мирис со трајно присуство на цветни ноти, мошус, амбра и романса на слатката ванила и сандалово дрво.

Ориентален, цветен

Врв: мандарина, водни ноти, солени ноти, ѓумбир крин

Срце: самбак од јасмин, бели цветови, бурбон од ванила

Основа: мошус, амбра, сандалово дрво, кашмир

 

Употреба: Нанесете со нежно лизгање на ролерот на кожата и оставете пријатен мирис на вашиот омилен парфем.

ИЗБЕГНУВАЈТЕ КОНТАКТ СО ОЧИ!
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА!

10 ml