REFAN Улјен парфем 10мл W149 инспириран од Scandal – JPG

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН УЛЈЕН ПАФЕМ 10МЛ W149

Инспириран од Scandal – JPG

 

Мирис со цветен мирис и ориентални ноти во комбинација со пачули, карамела и сладунец.

Цветни, ориентални
Врвни ноти: мандарина, грејпфрут
Срце: јасмин, гарденија, цвет од портокал, праска, мед
Основа: пачули, карамела, ликер

Употреба: Нанесете со нежно лизгање на ролерот на кожата и оставете пријатен мирис на вашиот омилен парфем.

ИЗБЕГНУВАЈТЕ КОНТАКТ СО ОЧИ!
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА!

10 ml