REFAN Улјен парфем 10мл W034 инспириран од La Vie Est Belle – Lancome

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН УЛЈЕН ПАФЕМ 10МЛ W034

Инспириран од La Vie Est Belle – Lancome

 

Сладок, цветен мирис на ирис и јасмин, проследен со ванила, тонка и чоколадо.

Цветни, наркотични

Одозгора: круша, црна рибизла

Срце: ирис, јасмин

Основа: ванила, чоколадо, тонка

Употреба: Нанесете со нежно лизгање на ролерот на кожата и оставете пријатен мирис на вашиот омилен парфем.

ИЗБЕГНУВАЈТЕ КОНТАКТ СО ОЧИ!
ДА СЕ ДРЖИ ПОДАЛЕКУ ОД ДЕЦА!

10 ml