REFAN Парфеми за коса W335 инспириран од Olimpea-Paco Rabanne

450 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН ПАРФЕМ ЗА КОСА W335

Инспириран од OLIMPEA – PACO RABANNE

Мирис со трајно присуство на цветни ноти, мошус, амбра и романса на слатката ванила и сандалово дрво.

Ориентален, цветен

Врв: мандарина, водни ноти, солени ноти, ѓумбиркрин

Срце: самбак, јасмин, бели цветови, бурбон од ванила

Основа: мошус, амбра, сандалово дрво, кашмир

Употреба: Прскајте од растојание од 10-15 cm на сува или малку влажна коса и уживајте во новите парфеми за коса цел ден.

50 ml