REFAN Парфеми за коса W149 инспириран од Scandal – Jean Paul Gaultier

450 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН ПАРФЕМ ЗА КОСА W149

Инспириран од Scandal – JPG

 

Мирис со цветен мирис и ориентални ноти во комбинација со пачули, карамела и сладунец.

Цветни, ориентални
Одозгора: мандарина, грејпфрут
Срце: јасмин, гарденија, цвет од портокал, праска, мед
Основа: пачули, карамела, ликер

Употреба: Прскајте од растојание од 10-15 cm на сува или малку влажна коса и уживајте во новите парфеми за коса цел ден.

50 ml