REFAN Парфеми за коса W034 инспириран од La Vie Est Belle – Lancome

450 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

РЕФАН ПАРФЕМ ЗА КОСА W034

Инспириран од La Vie Est Belle – Lancome

 

Сладок, цветен мирис на ирис и јасмин, проследен со ванила, тонка и чоколадо.

Цветни, наркотични

Одозгора: круша, црна рибизла

Срце: ирис, јасмин

Основа: ванила, чоколадо, тонка

Употреба: Прскајте од растојание од 10-15 cm на сува или малку влажна коса и уживајте во новите парфеми за коса цел ден.

50 ml