Refan Limited Blend 55 ml – Парфем за коса CODE ROUGE инспириран од Bacarat Rouge

560 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Доколку сакате да ги парфемите вашето тело и коса со луксузниот мирис на парфемната вода Code Rouge, компанијата Refan ви нуди специјално развиен парфем за коса Code Rouge.

Има помала содржина на алкохол, содржи провитамин Б5, кој хидрира и зајакнува, така што косата не се суши, а порозната структура ја задржува аромата подолго време. Содржи состојки за кондиционирање, полимер на база на силикон кој го подобрува чешлањето, додава сјај и мекост, го намалува површинскиот напор и полимер на база на кокосово масло кој ја навлажнува косата и спречува сувост. Вашата коса мириса прекрасно и во исто време се храни.

Напрскајте од растојание од 10-15 cm на сува или малку влажна коса и уживајте во омилениот парфем цел ден.

55 ml