Путер-крем за тело Pink Grapefruit 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Pink Grapefruit

Путер-крем за тело

Путер -крем за тело Pink Grapefruit со масла од какао, шии и јогурт.

Богат со природни растителни масла за секојдневно потхранување на кожата со свеж мирис на розов грејпфрут. Се топи врз кожата, ја измазнува и ја негува во длабочина.

Kонцентратот од јогурт го регулира водно – солениот баланс на кожата и ја хидрира долготрајно.

200ml

 

9 преостанато