Путер крем за тело Musk & Orange 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за тело Musk & Orange

Дава целосна удобност на кожата. Комбинацијата на активни состојки го враќа балансот на водата, хидрира и ја прави кожата мека и еластична.

Витамин Б3 и природните  хербалн

и масла од шеа и какао истовремено ја хранат и овлажнуваат кожата на рацете, освежувајќи ги сувите и груби зони.

Со сензуална мошусна арома во комбинација со деликатни ноти од цитрус и цимет.

 

Употреба: Се применува врз измиени и суви раце со масирање до полна апсорпција.

200 мл

9 преостанато