Путер крем за тело Magnolia & Rose Petals 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за тело Magnolia & Rose Petals

Путер крем за тело со нежен мирис на  магнолија и роза кој благотворно влијае на сетилата и создава чувство на свежина и чистота.

Витамин Б3 и природните  хербалн

и масла од шеа и какао истовремено ја хранат и овлажнуваат кожата на рацете, освежувајќи ги сувите и груби зони.

Поседува нежна арома на магнолија и роза, која влијае благотворно на сетилата.

 

Употреба: Се применува врз измиени и суви раце со масирање до полна апсорпција.

75 мл

9 преостанато