Путер крем за тело Lemon Cream & Milk 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за тело Lemon Cream & Milk 200ml

Дава целосна удобност на кожата.

Комбинацијата на активни состојки го враќа балансот на водата, хидрира и ја прави кожата мека и еластична.

Со совршен освежителен мирис на цитрус, деликатно комбиниран со овошни и млечни акценти што ќе ги обожава вашата кожа.

Употреба: Нанесете на добро исчистена кожа и масирајте додека не се апсорбира целосно.

200 мл

9 преостанато