Путер крем за тело Cotton Blossom & Honey 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за тело Cotton Blossom & Honey 200ml

Дава целосна удобност на кожата. Комбинацијата на активни состојки го враќа балансот на водата, хидрира и ја прави кожата мека и еластична.

Со мед-сладок мирис на расцветани пролетни цвеќиња, создавајќи чувство на хармонија и радост.

Употреба: Нанесете на добро исчистена кожа и масирајте додека не се апсорбира целосно.

200 мл

9 преостанато