Путер-крем за раце Pomegranate and Papaya 75ml

172 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Pomegranate and Papaya

Путер-крем за раце 75ml.

  Содржи:
– путер од какао,
– путер од ши,
– концентрат од јогурт.
За секојдневна нега на сува и многу сува кожа на рацете, со егзотична арома на калинка и папаја.
Богата формула со природни растителни масла кои ја измазнуваат, негуваат и омекнуваат кожата и концентратот на јогурт, што ја стимулира природната хидратација на кожата и ја штити од губење на влага.
75 мл

9 преостанато