Путер крем за раце Musk & Orange 75ml

167 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за раце Musk & Orange

Путер крем за раце со лесна, свилено нежна текстура за секојдневна грижа.

Витамин В3 и природните  растителни масла од шеа и какао истовремено ја хранат и овлажнуваат кожата на рацете, освежувајќи ги сувите и груби зони.

 

Поседува пријатна мушусна арома, комбинирана со нежни цитрусни акценти и цимет.

 

Употреба: Се применува врз измиени и суви раце со масирање до полна апсорпција.

75 мл

9 преостанато