Путер крем за раце Magnolia & Rose Petals 75ml

167 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за раце Magnolia & Rose Petals

Путер крем за раце со лесна, свилено нежна текстура за секојдневна грижа.

Витамин Б3 и природните  хербални масла од шеа и какао истовремено ја хранат и овлажнуваат кожата на рацете, освежувајќи ги сувите и груби зони.

Поседува нежна арома на магнолија и роза, која влијае благотворно на сетилата.

 

Употреба: Се применува врз измиени и суви раце со масирање до полна апсорпција.

75 мл

9 преостанато