Путер крем за раце Lemon Cream & Milk 75ml

167 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за раце Lemon Cream & Milk 75ml

Со лесна, свилена мека текстура за секојдневна нега. Комбинацијата на активни состојки ја храни и навлажнува кожата на рацете, бришејќи ги сувите и груби области.

Има освежувачка арома на цитрус, нежно комбинирана со овошни и млечни акценти.

Употреба: Нанесете на измиени и исушени раце и масирајте додека не се апсорбира целосно.

75 мл

9 преостанато