Путер крем за раце Eucalyptus & Rosemary 75ml

167 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за тело Eucalyptus & Rosemary 75ml

Со лесна, свилена мека текстура за секојдневна нега. Комбинацијата на активни состојки ја храни и навлажнува кожата на рацете, бришејќи ги сувите и груби области.

Има заживувачка билно-хербална арома на еукалиптус и рузмарин за релаксација и расположение.

Употреба: Нанесете на измиени и исушени раце и масирајте додека не се апсорбира целосно.

75 мл

9 преостанато