Путер крем за раце Диња и Кајсија 75ml

172 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

ДИЊА И КАЈСИЈА

Путер крем за раце 75ml

За секојдневна нега на сува и многу сува кожа на рацете, со вкусен мирис на диња и кајсија.

Богата формула со природни растителни масла, кои измазнуваат, потхрануваат и ја  омекнуваат кожата ,и концентрат од јогурт, кој  ја стимулира природната хидратација на кожата и ја штити од загуба на влага.

 

БЕЗ ПАРАБЕНИ

 

75ml

9 преостанато