Путер крем за раце Cotton Blossom & Honey 75ml

167 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за раце Cotton Blossom & Honey

Со лесна, свилено мека текстура за секојдневна нега.

Комбинацијата на активни состојки ја храни и навлажнува кожата на рацете, бришејќи ги сувите и груби области.

Погоден за секојдневна употреба.

Употреба: Нанесете на измиени и исушени раце и масирајте додека не се апсорбира целосно.

75 мл

9 преостанато