Путер крем за раце Cedarwood & Spices

167 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Путер крем за раце Cedarwood & Spices

Бутер крем за раце со лесна, свилено нежна текстура за секојдневна грижа.

Витаминот В3 и природните масла од шеа и какао истовремено ја хранат и навлажнуваат кожата на рацете, освежувајќи ги сувите и груби зони на рацете.

Поседува топал дрвен мирис на кедар, свежи цитруси и зачини.

Употреба: Се нанесува врз измиени и суви раце со нежно масирање до полна апсорпција.

75 мл

9 преостанато