Потхранувачки крем за стапала Shea/Karité 75ml

196 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Потхранувачки крем за стапала Shea/Karité 75мл

Потхрануваки крем за стапала со органски путер од шеа, богат со незаменливите за кожата витамин А, Е и масни киселини.

Лесната и свиленкаста текстура се топи, без да остава мрсни траги.

Особено погоден за сува и груба кожа.

Начинот на употреба: Нанесете крема врз чистата кожа со лесни масажни движења до потполно впивање.

75 ml

9 преостанато