Потхранувачки шампон за коса и тело Shea/Karité 250ml

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Потхранувачки шампон за коса и тело Shea/Karité 75мл

Шампон за коса и тело со мека и кремаста пена, погоден за сува кожа и коса.

Збогатен со масло од шеа што омекнува и хидрира.

Употреба: Нанесете врз мокра коса и тело со лесни масажни движења, потоа исплакнете со вода.

250 ml

9 преостанато