Потхранувачки лосион за раце Shea/Karité 75ml

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Потхранувачки лосион за раце Shea/Karité 75мл

Потхранувачки лосион за раце со шеа путер.

Потхранувачки  лосион за раце со извонреден мирис.

Содржи органски путер од шеа, богат со незаменливите за кожата витамин А, Е и масни киселини.

Лесната и свиленкаста текстура се топи, без да остава мрсни траги. Особено погоден за сува и груба кожа.

Начинот на употреба: Нанесете врз миени  и суви раце и  масирајте до целосно негово впивање.

75 мл

9 преостанато