Потхранувачки крем за тело Shea/Karité 200ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Shea/Karité

Потхранувачки крем за тело 200ml

СО ОРГАНСКИ ШЕА ПУТЕР.

Потхранувачки крем за тело со извонреден  мирис.

Содржи органски путер од шеа, богат со незаменливите за кожата витамин А, Е и масни киселини.

Лесната и свиленкаста текстура се топи, без да остава мрсни траги.

Особено погоден за сува, чувствителна или груба кожа.

200 ml

9 преостанато