Пилинг сапун-сунѓер Provence Lavender

120 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Сапун со релаксирачка арома на лаванда за ароматско и нежно почистување на вашата  кожа. Содржи етерично масло од лаванда  со смирувачко и закрепнувачко дејство. Погоден за секаков тип на кожа.
75 gr

9 преостанато