Пилинг сапун-сунѓер Pink Grapefruit

120 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Свеж цитрусен сапун со мирис на розов грејпфрут кој ја тонизира и ја чисти вашата кожа. Комбинацијата на сунѓер и сапун во едно, го осигурува вашето удобство и задоволство во бањата. Погоден за секој тип на кожа.
75 gr

7 преостанато