Пилинг сапун-сунѓер Лаванда и иланг

120 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Пилинг сапун-сунѓер Лаванда и иланг со нежен, мистериозен мирис на иланг и лаванда. Овозможува удобност во бањата и задоволство за вашата кожа како резултат на масирачкиот ефект на сунѓерот.
75 gr

9 преостанато