Пилинг сапун-сунѓер Antistress

120 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Пилинг сапун-сунѓер Antistress го дарува духот и телото  со неверојатен осет за свежина и чистота. Комбинацијата од екстракт од вербена и есенцијално масло од портокал ја обновува кожата, ја опушта свеста по секојдневниот стрес, ги разбудува  сетилата со свежиот цитрусен мирис.
75 gr

6 преостанато