Пилинг сапун со сунѓер Shea/Karité 75гр

120 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Пилинг сапун со сунѓер Shea/Karité 75гр

Содржи шеа путер, кој е природен навлажнувач на кожата и има омекнувачки, подмачкувачки и навлажнувачки својства. Маслото дејствува обновувачки на епидермисот и одржувањето на еластичноста на кожата. Во сапунот, шеа путерот дава мекост и изобилство на сапунската пена.

75 g

9 преостанато