Парфемен шампон и гел за туширање MEN 219

262 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Men

Парфемен шампон и гел за туширање 219

Нежно ја чисти кожата, ја задржува влагата во неа и ја парфемира подолго време.

КОРИСТЕЊЕ: нанесете го на влажното тело и масирајте додека не добиете богата и густа пена, а потоа исплакнете темелно со вода.

250ml

8 преостанато